Przejdź do treści
Wczytuję...

Ścieżka nawigacyjna

Start / Blog Grid / Zmywarko-wyparzarka do szkła Stalgast /

zmywarko-wyparzarka

Zmywarko-wyparzarka do szkła Stalgast to niezawodne i profesjonalne rozwiązanie, które spełni wymagania restauracji, barów i innych obiektów gastronomicznych. Dzięki doskonałej jakości mycia i funkcjom dedykowanym środkom chemicznym, zapewnia bezpieczne i higieniczne warunki użytkowania.

Czysty kufel do piwa lub kieliszek do wina w 2 minuty

Zmywarko-wyparzarka do szkła Stalgast to nowoczesne urządzenie, które zapewnia perfekcyjne mycie i dezynfekcję szkła, sztućców i małych talerzy. Posiada atrakcyjny design, który doskonale komponuje się z otwartymi lub półotwartymi strefami mycia. W standardzie zmywarka obsluguje dwa czasy mycia z funkcją wyparzania (120 s i 180 s )

Optymalne dozowanie środków myjących

Jednym z ważnych elementów zmywarki jest jelitkowy dozownik płynu myjącego i nabłyszczającego, który zapewnia optymalne dawkowanie środków chemicznych. Sterowanie dozowników  jest elektromechaniczne, co przekłada się na niższe koszty eksploatacji.

Polska produkcja

Zmywarko-wyparzarka Stalgast jest polskim produktem, zaprojektowanym i wykonanym przez firmę Stalgast z siedzibą w Radomiu. Jest przystosowana do mycia szkła, sztućców i małych talerzy, a maksymalna wysokość mytego naczynia wynosi 300 mm.

Duża wydajność w myciu szkła

Urządzenie jest dostępne w dwóch wersjach: z koszem o wymiarach 350x350 mm lub 400x400 mm. Posiada pompę zrzutową (w wybranych wersjach) oraz wydajność koszy na godzinę wynoszącą 30/h lub 24/h. Kontrolki temperatury pracy bojlera i komory umożliwiają dokładne monitorowanie procesu mycia.

Wysokość koszy dostosowana do rodzaju naczyń

Dla zmywarko-wyparzarki do szkła Stalgast, dostępne są różne modele, z różnymi wysokościami możliwego wsadu, specjalnie dostosowanymi do mycia szkła i porcelany. Oto szczegóły dotyczące wysokości możliwych wsadów w poszczególnych modelach:

  • Model 801350 i 801351: W tych modelach maksymalna wysokość wsadu wynosi 250 mm. Zmywarka ta doskonale nadaje się do mycia szkła i porcelany o standardowych rozmiarach.
  • Model 801400 i 801401: W tych modelach maksymalna wysokość wsadu wynosi 300 mm. Zmywarka ta zapewnia większą przestrzeń, idealną do mycia szklanek, kieliszków i innych wyższych naczyń.

Dzięki różnym wysokościom możliwych wsadów zmywarko-wyparzarki do szkła Stalgast pozwalają na skuteczne i wydajne mycie różnych rodzajów naczyń. Możesz wybrać odpowiedni model, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i specyfikacji Twojej kuchni gastronomicznej.

Zmywarko-wyparzarka Stalgast jest wyposażona w trzy ramiona (dolne do mycia i płukania oraz górne do płukania). Jej efektywność w zużyciu wody to tylko 2,4 l na cykl.

W komplecie z urządzeniem dostępny jest kosz uniwersalny oraz pojemnik na sztućce. Zaleca się również zamontowanie uzdatniacza wody w celu ochrony przed osadzaniem się kamienia i uzyskania optymalnej jakości mycia. Stalgast rekomenduje profesjonalne płyny do zmywarek, które zapewniają doskonały efekt mycia. https://gastrochef.pl/sklep/737-chemia.

Zmywarki Stalgast – w kolejnych odcinkach

  1. Zmywarko wyparzarka uniwersalna
  2. Zmywarko wyparzarka kapturowa