Przejdź do treści
Wczytuję...

Ścieżka nawigacyjna

Start / O firmie /

O firmie

GASTROCHEF - Partner Szefów Kuchni

Jesteśmy firmą w wieloletnią tradycją, która zadowolenie klienta stawia na pierwszym miejscu. Nasi pracownicy potrafią pomóc i doradzić każdemu klientowi bez względu na wielkość problemu. Nasz zespół to grono doświadczonych osób, związanych od wielu lat z branżą Horeca. Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań, które współcześnie oferuje rynek. Dbamy także o nasz ciągły rozwój i szkolenia handlowe oraz branżowe. Wkładamy serce w obsługę każdej osoby, która zwraca się do nas, oraz dokładamy wszelkich starań, aby zlecone nam zadania wykonać jak najlepiej, w jak najkrótszym czasie.

Biznesy naszych Klientów wspieramy począwszy od projektu i prawidłowego doboru sprzętu przez montaż i szkolenia, aż po serwis urządzeń.

gastrochef siedziba

OFEROWANE MARKI

Aby spełnić wysokie wymagania branży gastronomicznej niezbędne jest posiadanie sprzętu dobrej jakość. Posiadamy w ofercie marki, takie jak między innymi: 

 • Stalgast,
 • Robot Coupe,
 • Rational,
 • Hendi,
 • Ma-ga,
 • Redfox,
 • Potis,
 • RM Gastro,
 • Hallde,
 • Kromet,
 • Lozamet.

NASI KLIENCI I OFERTA

Zaopatrujemy zarówno mniejsze biznesy gastronomiczne jak i duże lokale usługowe. Zajmujemy się sprzedażą urządzeń gastronomicznych oraz wyposażaniem zaplecze kuchennych, magazynowych, chłodniczych czy sklepowych. Tym samym oferujemy: wyposażenie obiektów żywienia zbiorowego, wyposażenie restauracji, wyposażenie hoteli, wyposażenie pizzerii, wyposażenie kuchni w szpitalach, szkołach oraz przedszkolach. Dodatkowo posiadamy kompleksowe wyposażenie dla firm cateringowych.

Nasza oferta obejmuje nie tylko urządzenia do obróbki produktów, które są niezbędne kucharzom do efektywnej i wydajnej pracy, takie jak noże, roboty kuchenne, miksery, piece czy płyty grzewcze. Nie zapominamy również o niezbędnej odzieży gastronomicznej dla kucharzy i kelnerów obejmującej bluzy i bluzki kucharskie, fartuchy oraz czapki. Wszystkie kategorie produktów dostępnych w naszej hurtowni są widoczne tutaj.

Zachęcamy do zadawania pytań związanych z wyposażeniem i doborem poszczególnych elementów. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji od godziny 8:00 do 17:00. Chętnie porozmawiają z Państwem o możliwych rozwiązaniach dla Państwa działalności stacjonarnie w naszym salonie, telefonicznie lub mailowo.

EKSPOZYCJE I POKAZY

Stawiając na ciągły rozwój w 2018 roku stworzyliśmy Salon Partnerski Stalgast w Warszawie.

Zapraszamy do obejrzenia osobiście naszej ekspozycji, na której znajdują się: urządzenia grzewcze, linia 700, urządzenia chłodnicze, zmywarki gastronomiczne, meble ze stali nierdzewnej, piece konwekcyjno-parowe, urządzenia do obróbki mechanicznej, szło, porcelana, garnki, deski do krojenia HACCP oraz pozostałe, drobne akcesoria kuchenne.

Nasz sklep, to nie jest zwykły sklep! To także miejsce, w którym organizujemy cykliczne pokazy kulinarne, pokazy sprzętu gastronomicznego – pieców konwekcyjno-parowych, pakowarek próżniowych, szatkownic do warzyw, robotów wielofunkcyjnych. 

Zapraszamy do zapoznania się z całością naszej oferty, udziału w pokazach i skorzystania z porad fachowej obsługi, która chętnie wspomoże Państwa w procesie zakupu.

Referencje

 

referencje 1

referencje 2

referencje 3

referencje 4