Przejdź do treści
Wczytuję...

Ścieżka nawigacyjna

Start / Blog Grid / Miksery ręczne Robot-Coupe dla branży gastronomicznej /

Miksery ręczne Robot-Coupe dla branży gastronomicznej

W ofercie mikserów ręcznych firmy Robot - Coupe, obejmującej 21 modeli, wyróżniają się linie produktowe: Micromix, MMP kompaktowe miksery ręczne CMP, i MP oraz ich wersje kombi czyli z rózgami.

Wszystkie spełniają najwyższe standardy jakości, charakteryzują się ergonomicznym uchwytem, zapewniającym jeszcze większy komfort podczas użytkowania. Mają również jednostkę silnikową wykonaną ze stali nierdzewnej, co gwarantuje ich solidność, oraz wyprofilowaną obudowę, dzięki której są jeszcze bardziej poręczne. Dodatkowo, wyposażone są w opatentowany kabel zasilający EasyPlug w modelach CMP i MP, który można wymienić w zaledwie 5 sekund. To innowacyjne rozwiązanie, dostępne wyłącznie w produktach Robot-Coupe, zostało wprowadzone na rynek w większych mikserach ręcznych MP już w 2014 roku.

Kompaktowe miksery ręczne CMP i gama MP, które są zaprojektowane z myślą o doskonałej higienie (dzięki możliwości demontażu dzwonu i noża), teraz stają się jeszcze bardziej wytrzymałe, wygodniejsze i łatwiejsze do naprawy. Oferują one liczne korzyści dla restauracji i firm cateringowych, które codziennie, a nawet kilka razy dziennie, przygotowują od 15 do 600 litrów zup, sosów i innych potraw. Firma Robot-Coupe przywiązuje dużą wagę do aktualizacji swojej wiedzy i dostosowywania się do zmieniających się trendów, opierając się na własnym doświadczeniu, aby nieustannie doskonalić produkowane urządzenia.

By obejrzeć miksery ręczne Robot Coupe  w ofercie GastroChef – kliknij tutaj.

Czy wiesz, że...?

Firma Robot-Coupe stworzyła swój pierwszy robot kuchenny ponad 60 lat temu, w samym sercu francuskiej Burgundii. Od 1961 roku Robot-Coupe projektuje, rozwija i produkuje urządzenia do przygotowywania żywności, które spełniają potrzeby profesjonalistów z branży kulinarnej.

Odbiorcy produktów Robot-Coupe to restauratorzy, cukiernicy oraz dostawcy usług cateringowych o różnej skali działalności. Celem firmy jest wspieranie ich w codziennych zadaniach, dlatego rozwija ona wiedzę w kuchniach na całym świecie. Niektóre z produktów Robot-Coupe stały się bestsellerami, czyniąc z firmy pioniera i niekwestionowanego lidera w branży.

 

Doskonałe miksery ręczne Robot Coupe
Doskonałe miksery ręczne Robot Coupe

 

Leave a Comment