Przejdź do treści
Wczytuję...

Ścieżka nawigacyjna

Start / Części /

Części

Posiadając wieloletnie doświadczenie w sprzedaży sprzętu gastronomicznego wiemy, że czasami lepszą budżetowo opcją, jest dokonanie naprawy. Aby jednak było to możliwe, niezbędne są części zamienne, dedykowane do danego urządzenia.

OBSŁUGIWANE MARKI

Dajemy Państwu możliwość zakupu części, które mogą okazać się niezbędne do usunięcia usterki. Oferujemy części do produktów między innymi takich marek jest Stalgast, Redfox, Hendi, Robot Coupe, Ma-ga i inne. Posiadamy w swojej ofercie szeroki zakres różnego rodzaju urządzeń, dlatego prosimy, aby w przypadku zapotrzebowania na konkretną część skontaktować się z nami indywidualnie.

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTÓW

Większość podstawowego asortymentu posiadamy w naszym sklepie i jego magazynie. Należą do nich urządzenia małogabarytowe, takie jak chemia, garnki, przybory kuchenne, pojemniki od transportu, czy miksery. Większe zamówienia realizujemy do 48 godzin z możliwością odbioru osobistego, lub z dostawą do klienta. Jest tak w przypadku produktów sprzedawanych w całości. W kwestii zakupu pojedyńczych części, czas oczekiwania może być znacząco dłuższy.

CZAS OCZEKIWANIA

Czas oczekiwania na zamówioną część może być różny i waha się pomiędzy kilkoma dniami, a nawet 3 miesiącami, jeżeli istnieje konieczność ściągania zamówienia z zagranicy.

ZAPYTANIE O CZĘŚĆ

Kontakt poprzez adres mailowy serwis@gastronomiczne.pl lub numer telefonu 730 879 885. Wszystkie niezbędne dane na temat urządzenia znajdują się na tabliczce znamionowej urządzenia. Prosimy przesłać jej zdjęcie mailem, aby wszystko przebiegło jak najszybciej.