Przejdź do treści
Wczytuję...

Ścieżka nawigacyjna

Start / Blog Grid / Gastrochef najlepszym Salonem Stalgast w 2022 roku /

GASTROCHEF NAJLEPSZYM SALONEM STALGASTU W 2022

Z dumą informujemy, że salon firmowy Gastrochef został Salonem Roku 2022 oraz zdobył tytuł Lidera Akademii w dorocznym konkursie Salonów Stalgast.

 

Kapituła przyznająca nagrodę doceniła Salon za wzorcowe jego oznakowanie, kreowanie w nim spójnego wizerunku marki Stalgast poprzez pokazanie wszystkich jej atutów i nowości, stworzenie miłej i przyjaznej dla klientów atmosfery, kompletność ekspozycji, prawidłowe rozmieszczenie produktów oraz ich czytelne oznakowanie.

Przy przyznawaniu wyróżnień brano również pod uwagę największą liczbę zorganizowanych przez w Salonie oraz obiektach Klientów szkoleń i pokazów  kulinarnych, w których wykorzystano i promowano sprzęt gastronomiczny Stalgastu. 

Podkreślono duże zaangażowanie pracowników Gastrochef w ich merytoryczne i profesjonalne przygotowanie oraz szerokie upowszechnienie ich organizacji zarówno wśród stałych Klientów jak i w Internecie, co znalazło odzwierciedlenie w dużej liczbie uczestników. 

Otrzymane nagrody to dla nas wielki zaszczyt i radość, ale jednocześnie potwierdzenie, że nasza ciężka praca, pasja, dbałości o każdy detal, kreatywność oraz indywidualne podejście do klienta przynoszą wspaniałe rezultaty.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że firma Stalgast doceniła zaangażowanie i starania całego naszego Zespołu i uznała jego pracę jako najlepiej wykonaną w Polsce w 2022 r.

Takie wyróżnienie to dla nas jeszcze większa motywacja do utrzymywania najwyższych standardów obsługi klientów oraz dalszego rozwoju i doskonalenia oferty naszego Salonu.  

 

Zapraszamy do najlepszego salonu Stalgast w Polsce. Spełnimy Wasze marzenia i oczekiwania.

Leave a Comment